Úsměvné zavzpomínání na Octávku..

17. února 2012 v 22:31 | Alice |  Oznámení
...A nejenom na ni! Taky samozřejmě na Ryana, Calinu, Jenny, Patty a dokonce i mlsného kocoura Jonathana, který ačkoliv jsem ho ze všech postav LZ měla nejméně ráda, ale i po něm se mi zastesklo! Vlastně se mi zastesklo po celé nemocnici, po mých starých kamarádech z dob když jsem ještě toužila být doktorkou. Což už je za mnou. Celá škola, která mi dávala naději se jí stát a zároveň mi způsobila neuvěřitelné těžkosti. Ta škola je za mnou, dávno jsem odešla, ale přeci jen budu někomu pomáhat. Při troše štěstí ze mně bude paní veterinářka :-) :-D a nebo s tím vším seknu a bude ze mě profesionální kytaristka jako ta Alice z mých snů, která úspěšně absolvovala Leeds College of music. HAHA!
Ale co já vím, co bude za pár let, že? Hlavní je se nevzdávat, i když na to jsem expert. Profesionální vzdávač :-D
Ale kvůli tomu tady nejsem. Jsem tu kvůli nim, doktorům abych dokončila jejich příběhy. To by mi sakra neodpustili. Protože Jonathana čeká ještě hodně sukní, Ryana hodně operací a úspěchů a pěkné kocoviny přeji Oliveru Hudsonovi. :-D
Je to totiž hodně zvláštní zapomenout, co člověk napsal a pak se tomu smát a vzpomínat, když to čtu po dlouhé době. A říkám si, něco na tom LZ bude. LZ se vrací v plné kráse, ale ještě paní autorka musí udělat klasifikační zkoušku ve škole a pak hurá do New Yorku! (i když Amerika už u mě není tak oblíbená jako kdysi bývala, ted' je v kurzu Anglie, která mě po její návštěvě naprosto okouzlila!)
Tak se tu mějte.
Vaše Octávka Foxová ( ještě, že jsem jí tehdy nedala jméno Octavie Fordová :D:D:D)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Zoi Zoi | Web | 17. února 2012 v 22:44 | Reagovat

Měla bych si pamatovat na Octavku?? Nějak to jméno nemůžu zařadit :-? No co, ale jsem ráda, že jsi z blogováním nepřestala :D

2 Elisis Elisis | Web | 28. února 2012 v 19:58 | Reagovat

Ještě si pamatuju na ty doby, kdy jsem četla LZ a kdy jsi chtěla být doktorkou :-) Ale sny se mění, osud je nevyzpytatelný ;-)
Už si na LZ vůbec nepamatuju, měla bych si ho asi přečíst od začátku :-D
Počkej ty jedeš do New Yorku? Tak to hodně štěstí. Souhlas, Anglie mě taky okouzlila, i když tam mají občas docela vysoké ceny, třeba za jednu vafli kolem 300 Kč nebo kolik to bylo, to jsme zrovna byli u London Eye myslím, někde u Starbucksu.
Jsem ráda, že ses vrátila :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama